Yhteystiedot

Koulukatu 13 B
33200 Tampere

info@treili.fi
Puh. 010 526 6000

Toimisto avoinna: ma-pe klo 9.00-15.00

Laskutustiedot
Treili Oy

Yhteyshenkilöt

Leena Lehtonen
Toimitusjohtaja
010 526 6007
leena.lehtonen@treili.fi
Tarja Leppänen
Talouspäällikkö
010 526 6008
tarja.leppanen@treili.fi
Maija Mäkelä
Henkilöstöpäällikkö
010 526 6009
maija.makela@treili.fi
Mirva Leppälaakso
Viestintäpäällikkö
010 526 6001
mirva.leppalaakso@treili.fi
Tuija Linkova-Saarinen
Yksikönjohtaja
010 526 6133
tuija.linkova-saarinen@treili.fi
Irja Kauppila
Yksikönjohtaja
010 526 6125
irja.kauppila@treili.fi
Mia von Bagh
Yksikönjohtaja
010 526 6055
mia.vonbagh@treili.fi
Elina Häivälä
Yksikönjohtaja
010 526 6054
elina.haivala@treili.fi
Katariina Ruuth
Yksikönjohtaja, työnohjaaja
010 526 6180
katariina.ruuth@treili.fi
Sanna Miettinen
Työhyvinvoinnin asiantuntija, työnohjaaja
010 526 6030
sanna.miettinen@treili.fi
Lue esittely
Susanna Korsumäki
HR-koordinaattori
010 526 6005
susanna.korsumaki@treili.fi
Leena Mäkinen
Kanslisti
010 526 6000
leena.makinen@treili.fi
Mervi Niinimäki
Kirjanpitäjä
010 526 6017
mervi.niinimaki@treili.fi

Kiinteistöhuolto

Kalle Tulonen
Huoltomestari
010 526 6015
kalle.tulonen@treili.fi
Tarmo Oraluoma
kiinteistöpäällikkö
010 526 6016
tarmo.oraluoma@treili.fi

Haluatko tietää lisää palveluistamme? Ota yhteyttä

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.
Jos sinulla on mitä tahansa Treiliin liittyvää kysyttävää, soita Mäkisen Leenalle!
010 526 6000
info@treili.fi